Ви отримаєте відмінну передачу кольору і деталізацію знімків, передбачуваний і повторюваний результат друку. Саме тому колірне ICC-профілювання обладнання - основа будь-якої ефективної системи управління кольором. Один раз спробувавши, ви вже не зможете від нього відмовитись.
-----------------------------Ви придбали фотопапір, надрукували фото, а у вас відбиток не відображає бажаних кольорів і відтінків. Такий ефект виходить з-за того, що виробник принтера спочатку налаштував пристрій на друк на своїй фотопапері і своїми чорнилом з усередненими значеннями. При декількох запитах в пошукових системах Ви легко можете порівняти діапазон цін на витратні матеріали виробників принтерів і так звані сумісні витратні матеріали (неоригінальні витратні матеріали).
Колірний профіль - це набір інструкцій для принтера: в якій кількості і в якій послідовності змішувати той чи інший колір друку зображень на певній фотопапері. У процесі створення колірного профілю наш інженер знімає показання значень кольору з фотопаперу (надрукованих кольорових мішеней) за допомогою спектрофотометра (в нашому випадку X-Rite іон Pro) і за допомогою спеціалізованого програмного забезпечення вносить отримані дані в індивідуальний колірний профіль вашого друкованого пристрою. Профіль встановлюється в операційну систему ПК, і при друці використовується програмним забезпеченням, в якому є управління кольором (наприклад adobe Photoshop, adobe Illustrator, CorelDRAW). Більш детально про колірного профілю в нашій статті →
Принцип створення профілю такий же, як і для фотопаперу з однією відмінністю. Зчитування кольорових мешений відбувається не з паперу, так як вона є проміжним носієм, а з матеріалу термопереноса. Ми зчитуємо колірні мішені з білого сублімаційного металу, так як він за кольором ближче всього до більшості сублімаційних заготовок. Для створення колірного профілю для сублімації вам потрібно роздрукувати колірні мішені в дзеркальному відображенні на сублімаційного папері без кольорокорекції, і зробити термоперенос на 3 сублімаційні металеві пластини А4 формату. Поверхня металу не повинна мати подряпин і деформацій.
Якщо у вас звичайний офісний монітор, то колір, який відображається на ньому і той що буде надруковано пристроєм буде відрізняться. Пристрій, який друкує зображення з колірним профілем виводить кольору згідно з колірними значеннями файлу друку, а не з тим що показує монітор. Якщо колірні мішені віддруковані правильно згідно інструкції, то профіль буде працювати коректно, тому що в створенні профілю мінімальний людський фактор.
TFT TN - найстаріший тип матриці, який все ще займає значну частку ринку і не збирається з нього йти. В більшості своїй такі монітори не охоплюють і 70% sRGB, а значить для кольорокорекції в графічних програмах (наприклад adobe Photoshop, adobe Illustrator, CorelDRAW) вони не підійдуть.
TFT IPS - ці матриці мають два основні плюси: кути огляду досягають майже 180 градусів як по горизонталі, так і по вертикалі, і вони зазвичай мають гарний охват прямо з коробки - нерідко є профіль з охопленням 100% sRGB.
OLED - кути огляду становлять майже 180 градусів, майже не падає яскравість при відхиленні монітора, дуже широкий колірний обхват, який може становити і 100% AdobeRGB — таким результатом може похвалитися не кожна IPS-матриця.
Ціна за дану послугу - 300 грн за один профіль (один вид фотопаперу або полотна). Папір для друку сублімації - 550 грн.
В якості бонусу, при першій покупці фотопаперу торгової марки «PhotoBOOM» наші фахівці безкоштовно налаштують Вам колірний профіль під Ваше друковане обладнання !
Задати питання технологу
+38 (044) 459-48-43
*Інструкція по роздруківці колірної мішені та встановлення колірного профілю
*Завантажити готові ICC профілі кольорів під різні моделі принтерів Epson
*Що таке колірний профіль і навіщо він потрібен ?