Давно пройшли ті часи, коли фотографія і фотознімки були долею профі. Коли для того, що б зробити відбитки фото з дня народження або природи було потрібно спеціальне обладнання або звернення в фотостудію.
Зараз маючи вдома кольоровий принтер можна в кілька кліків отримати фото.
Фотостудії, дизайнерські студії, рекламні агентства так само використовують у своєму арсеналі фотознімки - тільки тут розмір фото значно відрізняється від домашнього фото, так і якість відбитків необхідних у бізнес процесах має бути на порядок вище.
Але найважливіший момент, який необхідно врахувати - це те, що для отримання пристойного фото потрібно спеціальний папір.
Компанія «Photoboom» пропонує купити якісний фотопапір для принтерів за помірною ціною. Різноманітні види, якість і розміри фотопаперу - Ви зможете підібрати у нас в інтернет магазині ФОТОБУМ.
Відразу обмовимося для друку фото, графіки, портретів, картин, рекламних буклетів і т. д. - звичайний папір не підходить.
При друку краплі фарби потрапляючи на поверхню листа вбираються, розпливаються і не дають чіткої картини - чіткої рівною краплі. Видрукуваний матеріал погано виглядає, папір може деформуватися (при висиханні).
Саме у зв'язку з цим виробники поліграфічної папери винайшли і випустили в обіг фотопапір. Розглянемо більш детально пристрій і принцип роботи фотопаперу.
Мінімально папір для друку фото і графіки має три шари, спеціалізовані високоякісні папери преміальних класів можуть нараховувати до 10-ти шарів.
Фото папір покрита спеціальним шаром - приймає шар , який рівномірно вбирає краплі фарби з поверхні і не дає їм розтікатися всередині. Наступним йде основа - папір. Далі - останній шар (зворотна сторона), він забезпечений підкладкою. Її призначення перешкоджати проникненню вологи у папір знизу, і відповідно більш тривалого збереження знімка і його якості. Так само підкладка перешкоджає деформації (скручування) аркуш фотопаперу.
Загальна будова і розуміння про те що таке фото папір отримано. Тепер настав час розібратися, які ж види паперу існують на поліграфічному ринку, як і де застосовувати той чи інший її вигляд.
Найпростіша у виготовленні матовий фотопапір з найменшою ціною в своєму сегменті.
Це оптимальний за ціною і якістю поліграфічний матеріал. Глянцевий фотопапір відмінно підійде для фотостудій і домашнього друку фотографій.
Дуже схожа на матову, але є спеціальне верхнє покриття (гель), який створює спеціальну мікроструктуру. Мікропориста фотопапір при друці фарба практично миттєво вбирається. Чорнило потрапляє в основний шар і забарвлює його, а цей самий верхній шар виводить воду, що залишилася від фарби назовні.
Даний вид паперу - комбінований тип. Атласна фотопапір поєднує в собі якості матовою і глянсовою паперів. Спеціальне покриття прибирає глянсовий блиск, а зовнішня структура залишається як у матового типу.
Компанія «Photoboom» - звернувшись до нас в інтернет магазину Ви можете купити фотопапір для принтерів, отримати безкоштовну консультацію з питання якості, характеристик, сфери застосування, переваг і недоліків тієї чи іншої поліграфічної фото паперу.
Купуючи у нас в інтернет магазині ФОТОБУМ - будьте впевнені, ви купили найкраще якість з найменшими фінансовими витратами. А доставка в будь-яку точку України і навіть в офіс Вашої компанії в двійні порадує Вас.